Programacion

E Martë
30
Nentor
E Mërkurë
1
Dhjetor
E Enjte
2
Dhjetor
E Premte
3
Dhjetor
E Shtunë
4
Dhjetor
E Diel
5
Dhjetor
E Hënë
6
Dhjetor
E Martë
7
Dhjetor
E Mërkurë
8
Dhjetor
E Enjte
9
Dhjetor

Deputeti i Kosovës, Bekë Berisha

Lifestyle

Deputeti shqiptar i apasionuar pas sportit, hedh në ajër gomat e rreshtuara

12 Maj, 21:13| Përditesimi: 12 Maj, 21:16

Deputeti opozitar në Kuvendin e Kosovës, Bekë Berisha ndryshe nga ç'jemi mësuar ta shikojmë me kostum dhe serioz, ka treguar një anë tjetër të tijën.

Bekë Berisha është shumë i apasionuar pas sporteve, ndërsa ka publikuar në rrjetin social Instagram një video ku shihet se si pa kurrëfarë vështirësie ngre në ajër gomat e makinave, të madhësive të ndryshme dhe i hedh përtokë.

Deputeti është i apasionuar sidomos pas sporteve ekstreme në ushtrimin e të cilave kërkohet forcë e madhe.

 

Komento

Komente

  • ToniCH: 13/05/2021 07:25

    Kur shkon robi per lesh.....kosovar hesapi

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se strukturat shtetërore i kanë kapacitetet për të përballuar stinën e përmbytjeve?