Programacion

E Shtunë
12
Qershor
E Diel
13
Qershor
E Hënë
14
Qershor
E Martë
15
Qershor
E Mërkurë
16
Qershor
E Enjte
17
Qershor
E Premte
18
Qershor
E Shtunë
19
Qershor
E Diel
20
Qershor
E Hënë
21
Qershor
E Martë
22
Qershor
E Mërkurë
23
Qershor
E Enjte
24
Qershor
E Premte
25
Qershor
Aktualitet

Diell dhe temperatura të larta në të gjithë vendin

11 Maj, 07:45

Kthjellimet mbeten prezente deri në mesditë në të gjithë territorin Shqiptar, ku më të dukshme janë paraqitur në zonat Bregdetare. Sipas MeteoAlb pasditja paraqitet me kthjellime në pjesën më të madhe të vendit por vranësira të shpeshta shfaqen në zonat malore duke rrezikuar ndonjë shi të izoluar në zonat përgjatë kufirit lindor.

Temperaturat e ajrit rriten lehtë në vlerat minimale dhe maksimale, duke u luhatur nga 10°C mëngjesi deri në 31°C mesdita.

Era do fryjë mesatare me shpejtësi 40-45 km/h nga drejtimi Jugor duke gjeneruar në det dallgëzim 4 ballë

I.K./ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni pro apo kundër një rikthimi të Sali Berishës në krye të PD?