Programacion

E Shtunë
12
Qershor
E Diel
13
Qershor
E Hënë
14
Qershor
E Martë
15
Qershor
E Mërkurë
16
Qershor
E Enjte
17
Qershor
E Premte
18
Qershor
E Shtunë
19
Qershor
E Diel
20
Qershor
E Hënë
21
Qershor
E Martë
22
Qershor
E Mërkurë
23
Qershor
E Enjte
24
Qershor
E Premte
25
Qershor
Aktualitet

Diell e temperatura të larta, parashikimi i motit për sot

9 Maj, 07:18| Përditesimi: 9 Maj, 07:20

Një e diel e ngrohtë me diell do të jetë kjo e sotmja. Sipas MeteoAlb, moti i kthjellët do të dominojë vendin tonë deri pas mesditës, ku në zonat malore veriore dhe Juglindore do ketë kalime vranësirash. Parashikohet që mbrëmja të ri-kthej kthjellimet.

Temperaturat e ajrit do të rriten lehtë në mëngjes, por rritje sjellë dhe mesdita, duke luhatur vlerat ekstremale ditore nga 10°C deri në 30°C.

Era do fryjë e lehtë dhe mesatare me shpejtësi 40 km/h nga drejtimi Verior duke gjeneruar në det dallgë.

J.SH./ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni pro apo kundër një rikthimi të Sali Berishës në krye të PD?