Programacion

E Enjte
20
Janar
E Premte
21
Janar
E Shtunë
22
Janar
E Diel
23
Janar
E Hënë
24
Janar
E Martë
25
Janar
E Mërkurë
26
Janar
E Enjte
27
Janar
E Premte
28
Janar
E Shtunë
29
Janar

Kim Kardashian

Lifestyle

Ekstravagancë dhe stil, ja si disa prej personazheve tanë të preferuar i kombinojnë të dyja

13 Nëntor 2021, 21:59| Përditesimi: 14 Nëntor 2021, 05:32

Shumë nga personazhet e ekranit kanë një stil të veçantë dhe frymëzues, por pak janë ata që sjellin diçka ndryshe dhe me "rrezikojnë".

Mes qindra personave të veshur bukur, është e vështirë të dallosh por pa diskutim që Lady Gaga është nga atp përsonazhe që ka lënë shenjën e saj në industrinë e muzikës dhe atë të modës. Një tjetër personazh si Gaga mund të konsiderojmë edhe reperen Cardi B.

Më poshtë do të shohim disa prej Vip-ave që kanë guxuar dhe kanë çuditur publikun.

 • 1. Lourdes Leon

 • 2. Angelina Jolie

 • 3. Cardi B

 • 4. Pink

 • 5. Billy Porter

 • 6. Lady Gaga

 • 7. Nicki Minaj

 • 8. Kim Kardashian

 • 9. Willow Smith

 • 10. Shia LaBeouf

 • 11. Machine Gun Kelly

J.GJ.//ReportTv.al
Komento
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet që Basha e Berisha të garojnë me kandidatë të përbashkët në zgjedhjet e pjesshme vendore?