Programacion

E Enjte
13
Janar
E Premte
14
Janar
E Shtunë
15
Janar
E Diel
16
Janar
E Hënë
17
Janar
E Martë
18
Janar
E Mërkurë
19
Janar
E Enjte
20
Janar
E Premte
21
Janar
E Shtunë
22
Janar
Politikë

Emocionohet Vokshi, merr autograf nga Liri Berisha: Është simboli i humanistes shqiptare

13 Janar, 14:31| Përditesimi: 13 Janar, 14:39

Deputetja demokrate Albana Vokshi duket se është emocionuar shumë pas marrjes së një autografi nga Liri Berisha, gruaja e ish kryeministrit Berisha,  e cila ka shkruar një libër “Nënë Tereza”. Mbetet e paqartë se pse Vokshi është emocionuar kaq shumë për marrjen e këtij autografi, ndërsa e krahason Liri Berishën si simbolin e gruas.

Madje për Vokshin simboli i humanistes shqiptare nuk është “Nënë Tereza” por Liri Berisha.

“E lumtur për këtë dhuratë të çmuar nga znj. Liri Berisha, simbol i gruas, nënës, mjekes, humanistes shqiptare”, shkruan Vokshi.

I.K.//ReportTv.al
Komento

Komente

  • Qytetari: 13/01/2022 14:54

    Humaniste jane te gjitha ato nena shqiptare qe dora e politikes se ketyre viteve i mori djemte dhe i veshi me te zeza..

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Integrimi në BE, a duhet të ndahet Shqipëria nga Maqedonia e Veriut?