Lifestyle

FOTO/ 5 njerëz guxuan të transformonin vetullat e tyre dhe rezultatet janë mahnitëse

6 Shtator, 10:57| Përditesimi: 6 Shtator, 11:02

Një tipar kaq i vogël si vetullat mund të ndryshojë vërtet pamjen e fytyrës tuaj. E kjo gjë është vërtetuar nga shumë persona që vendosën të përdornin 'fuqinë' e kozmetikës, për t'i bërë vetullat e tyre më ekspresive dhe për të 'fituar' një pamje tjetër.

'Bright Side' ka publikuar disa foto të këtyre personave dhe ndryshimi është befasues.

 

J.SH.//ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Rishfaqen nostalgjikët e diktatorit, a duhet bërë dekomunistizimi i shoqërisë shqiptare?