Lifestyle

FOTO/ 7 'krijime' të natyrës që të lenë me 'gojë hapur'

1 Shtator, 22:29| Përditesimi: 1 Shtator, 22:41

Natyra nuk resht kurrë së surprizuari.

Përmasat e mëdha të pendës së një shqiponje tullac na kujton se sa e fuqishme është bota natyrore, dhe ne ndonjëherë e harrojmë këtë. Nuk mund të mos buzëqeshim kur zbulojmë një lule që duket sikur ka një fytyrë të gëzuar ose një lulelakër të rrallë vjollce.

'Bright Side' ka publikuar disa fotot, duke na kujtuar se sa krijuese mund të jetë natyra.

J.SH./ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Rishfaqen nostalgjikët e diktatorit, a duhet bërë dekomunistizimi i shoqërisë shqiptare?