Programacion

E Martë
30
Nentor
E Mërkurë
1
Dhjetor
E Enjte
2
Dhjetor
E Premte
3
Dhjetor
E Shtunë
4
Dhjetor
E Diel
5
Dhjetor
E Hënë
6
Dhjetor
E Martë
7
Dhjetor
E Mërkurë
8
Dhjetor
E Enjte
9
Dhjetor

Këngëtarja Lady Gaga

Lifestyle

FOTO/ Ndryshimi i pabesueshëm, si dukeshin yjet e pop-it kur publikuan hitin e tyre të parë

13 Maj, 15:43| Përditesimi: 13 Maj, 16:04

Një ndryshim është gjithmonë i mirëseardhur. Një prerje e re flokësh, një gardërobë e re, një ndryshim çdo herë në një kohë mund të na tjetërsojë si asgjë tjetër. Dhe për të famshmit, nuk është ndryshe. Qoftë për të shënuar një epokë të re muzikore apo thjesht sepse stili i tyre personal ka ndryshuar me kalimin e viteve, disa nga këngëtarët e preferuar në botë kanë aftësinë të ndryshojnë si kameleon dhe të na bëjnë përshtypje të gjithëve.

J.SH./ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se strukturat shtetërore i kanë kapacitetet për të përballuar stinën e përmbytjeve?