Programacion

E Hënë
12
Prill
E Martë
13
Prill
E Mërkurë
14
Prill
E Enjte
15
Prill
E Premte
16
Prill
E Shtunë
17
Prill
E Diel
18
Prill
E Hënë
19
Prill
E Martë
20
Prill
E Mërkurë
21
Prill
E Enjte
22
Prill
E Premte
23
Prill
E Shtunë
24
Prill
E Diel
25
Prill

Bushati, Kujxhia gjatë një takimi me ambasadoren Kim

Aktualitet

FOTOLAJM/ Një prej organizatorëve të paralizimit të punës në Rinas shef shtabi i fushatës së Helidon Bushatit në Shkodër

7 Prill, 18:25| Përditesimi: 7 Prill, 18:32

Një prej organizatorëve më të rëndësishëm të vendimit të marrë nga 60 kontrollorë të AlbControl për braktisjen e punës duke sjellë paralizimin e Aeroportit të Rinasit është Nikolin Kujxhia.

Report Tv zbulon se z. Kujxhia është  shef i shtabit elektoral të kryesuesit të listës së Partisë Demokratike në Qarkun Shkodër, Helidon Bushati.

Postimi i Helidon Bushatit për një takim me ambasadoren Kim, ku është i shoqruar nga Nikolin Kujxhia

J.GJ.//ReportTv.al
Komento

Komente

 • Jorida Tabaku: 07/04/2021 19:37

  Ju qifsha robt dhe motrat o vellezrit e kurvave.

  Përgjigju
  • Tropojani: 08/04/2021 00:06

   Ty ta paskan qire motren dhe gruan dhe qenke ne pike te hallit

 • Vicidoli: 07/04/2021 19:30

  Para djemr w Baces ta shporrim Ramen

  Përgjigju
 • Domi: 07/04/2021 18:45

  Mir tju behet, se i keni zgjedh partiake, e jo me. Merite

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Jeni pro apo kundër anulimit të moratoriumit të gjuetisë premtuar nga Lulzim Basha?