Programacion

E Mërkurë
12
Maj
E Enjte
13
Maj
E Premte
14
Maj
E Shtunë
15
Maj
E Diel
16
Maj
E Hënë
17
Maj
E Martë
18
Maj
E Mërkurë
19
Maj
E Enjte
20
Maj
E Premte
21
Maj
E Shtunë
22
Maj
E Diel
23
Maj
E Hënë
24
Maj
E Martë
25
Maj
Aktualitet

Greva e kontrollorëve, anulohen të gjitha fluturimet e sotme në Aeroportin e Rinasit

7 Prill, 12:39| Përditesimi: 7 Prill, 12:44

1609850416_rinasi1340640x340.jpg

Të gjitha fluturimet hyrëse apo dalë të parashikuara për ditën e sotme nga  Aeroporti i Rinasit  janë anuluar.

Kjo për shkak të protestës së punonjësve të 'AlbControl'. Ndërkohë priten deklaratat e TIA dhe ministres Balluku.  

K.T./ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    A është gati Shqipëria për sezonin e ri turistik?