Programacion

E Shtunë
12
Qershor
E Diel
13
Qershor
E Hënë
14
Qershor
E Martë
15
Qershor
E Mërkurë
16
Qershor
E Enjte
17
Qershor
E Premte
18
Qershor
E Shtunë
19
Qershor
E Diel
20
Qershor
E Hënë
21
Qershor
E Martë
22
Qershor
E Mërkurë
23
Qershor
E Enjte
24
Qershor
E Premte
25
Qershor
Politikë

Hyseni kryetar dhe Murrizi nënkryetar, Komisioni Hetimor për shkarkimin e Metës, propozohen emrat për deputetët pjesëmarrës

7 Maj, 10:14| Përditesimi: 7 Maj, 10:17

Janë mësuar emrat që do t'i propozohen seancës plenare sot për anëtarë të Komisionit Hetimor për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta.

Kryetar

Alket Hyseni

Nenkryetar

Myslym Murrizi

Sekretar

Klotilda Bushka

Anetarë

Vasilika Hysi

Elena Xhina

Spartak Braho

Halil Jakimi

Nikolin Staka

Arlind carcani

Zevendesues

Ermonela Felaj

Xhemal Qefalia

Eugen Bojaxhi

K.T./ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni pro apo kundër një rikthimi të Sali Berishës në krye të PD?