Programacion

E Diel
23
Janar
E Hënë
24
Janar
E Martë
25
Janar
E Mërkurë
26
Janar
E Enjte
27
Janar
E Premte
28
Janar
E Shtunë
29
Janar
E Diel
30
Janar
E Hënë
31
Janar
E Martë
1
Shkurt
Kronikë

I gjetën armë, fishekë, thikë dhe shkop bejzbolli në banesë, vihet në pranga 23-vjeçari në Tiranë

14 Janar, 09:33| Përditesimi: 14 Janar, 09:39

TIRANË- Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 23-vjeçar pasi është kapur me armë zjarri dhe fishekë luftarak, të cilat i posedonte pa leje.

I arrestuari Mario Gurrica, po qarkullonte me automjetin e tij kur u ndalua nga policia, ndërsa i ushtruan kontroll fizik dhe në automjet. Në vijim të kontrollit, në banesën e tij, Policia gjeti një armë zjarri pistoletë, fishekë luftarak, një pistoletë zhurmuese, fishekë zhurmues, një thikë, një shkop bejzbolli, një kuti metalike me një sasi saçmash për armë sportive dhe një maskë, të cilat u sekuestruan në cilësinë e provës materiale, së bashku me automjetin me të cilin udhëtonte 23-vjeçri.

Metarialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale.

J.GJ.//ReportTv.al
Komento

Komente

  • [email protected]: 14/01/2022 10:12

    Ka par shum filma ky djaloshi. Sillmani njeher ta sqaroj shefat e policis

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Grupimi Berishës koalicion me LSI për zgjedhjet e 6 marsit. Mendoni se ky vendim do u sjellë: