Programacion

E Shtunë
12
Qershor
E Diel
13
Qershor
E Hënë
14
Qershor
E Martë
15
Qershor
E Mërkurë
16
Qershor
E Enjte
17
Qershor
E Premte
18
Qershor
E Shtunë
19
Qershor
E Diel
20
Qershor
E Hënë
21
Qershor
E Martë
22
Qershor
E Mërkurë
23
Qershor
E Enjte
24
Qershor
E Premte
25
Qershor

Presidenti Ilir Meta

Politikë

I veshur sportiv dhe i buzëqeshur, Meta publikon foton larg politikës: Oksigjen pranveror

5 Maj, 09:46| Përditesimi: 5 Maj, 09:47

I veshur sportiv, i buzëqeshur dhe në natyrë, presidenti Ilir Meta, mëngjesin e sotëm publikoi një foto ndryshe dhe larg dinamikave të politikës.

“Oksigjen pranveror”, këto janë fjalët që përdori presidenti, përkrah fotos së tij të publikuar përmes rrjetit social Facebook.

 

 

J.GJ./ReportTv.al
Komento

Komente

  • Hasan Pordha: 05/05/2021 17:06

    Shijoi edhe keto dite ne liri por do ta shikosh okdigjenin pranveror o hajdut o kriminel o plere o bastard president qe meriton te egzekutohesh me varje ne sheshin Skenderbej per krimet qe i ke bere ketuj vendi.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni pro apo kundër një rikthimi të Sali Berishës në krye të PD?