Programacion

E Hënë
10
Janar
E Martë
11
Janar
E Mërkurë
12
Janar
E Enjte
13
Janar
E Premte
14
Janar
E Shtunë
15
Janar
E Diel
16
Janar
E Hënë
17
Janar
E Martë
18
Janar
E Mërkurë
19
Janar
Bota

Kërcen dhe shijon muzikën me sy mbyllur, macja e veçantë ‘çmend’ rrjetin (VIDEO)

26 Nëntor 2021, 08:54| Përditesimi: 26 Nëntor 2021, 09:00

Nga lojërat deri të mësimi i trukeve të reja, kafshët arrijnë gjithmonë të shpërndajnë buzëqeshje në internet. Së fundmi një mace ka pushtuar zemrat e shikuesve në Indi dhe jo vetëm, teka shihet duke shijuar dhe kërcyer nën ritmet e muzikës.

Si një njeri kur dëgjon muzikën e tij të preferuar, me sy mbyllur, macja ka mbledhur mijëra shikues në videon e saj të veçantë.

Njerëzit në rrjetet sociale u “çmendën” pas saj, ndërsa pikëpyetja më e madhe është “Si mund një mace të shijojë muzikën në këtë mënyrë”?

J.GJ.//ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Qëndrimi i Metës për dhunën në PD më 8 janar mendoni se ishte: