Programacion

E Hënë
10
Janar
E Martë
11
Janar
E Mërkurë
12
Janar
E Enjte
13
Janar
E Premte
14
Janar
E Shtunë
15
Janar
E Diel
16
Janar
E Hënë
17
Janar
E Martë
18
Janar
E Mërkurë
19
Janar
Lifestyle

Këshilla nga ekspertë për të minimizuar poret në lëkurën tuaj

3 Nëntor 2021, 23:04| Përditesimi: 3 Nëntor 2021, 23:06

Edhe lloji i sheqerit që përdorni mund të ndikojë në shfaqjen e poreve të mëdha të bllokuara dhe të lëkure të yndyrshme.

Nëse dëshironi të minimizoni poret në lëkurën fytyrën tuaj, atëherë duhet të dini disa rregulla.

Bright Side ka publikuar disa këshilla profesionale që mund të ndihmojnë për të minimizuar poret tuaja:

1. Mos përdorni shumë shpesh letra me vaj për pastrim e fytyrës

2. Minimizoni prodhimin e vajit me ekstrakt të çajit jeshil

3. Përdorni një pastrues me acid salicilik

4. Përdorni pastrues me bazë xhel

J.SH./ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Qëndrimi i Metës për dhunën në PD më 8 janar mendoni se ishte: