Programacion

E Hënë
10
Janar
E Martë
11
Janar
E Mërkurë
12
Janar
E Enjte
13
Janar
E Premte
14
Janar
E Shtunë
15
Janar
E Diel
16
Janar
E Hënë
17
Janar
E Martë
18
Janar
E Mërkurë
19
Janar
Kronikë

Makina e kthyer përmbys tek Kopshti Botanik në Tiranë, shpëton mrekullisht shoferi! Ja ç'ka ndodhur

30 Nëntor 2021, 09:26| Përditesimi: 30 Nëntor 2021, 10:50

Një aksident ka ndodhur ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Tiranë, ku një makinë është kthyer përmbys në afërsi të Kopshtit Botanik.

Makina tip ‘Benz’ si pasojë e shpejtësisë dhe lagështirës në rrugë ka humbur kontrollin dhe është kthyer përmbys ndërkohë që ka shpëtuar mrekullisht shoferi.

M.Q.//ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Qëndrimi i Metës për dhunën në PD më 8 janar mendoni se ishte: