Programacion

E Mërkurë
12
Maj
E Enjte
13
Maj
E Premte
14
Maj
E Shtunë
15
Maj
E Diel
16
Maj
E Hënë
17
Maj
E Martë
18
Maj
E Mërkurë
19
Maj
E Enjte
20
Maj
E Premte
21
Maj
E Shtunë
22
Maj
E Diel
23
Maj
E Hënë
24
Maj
E Martë
25
Maj
Politikë

'Kthehu nga kamera'! Basha ironi me gazetarët: Meqë e doni kështu, po kthehem unë! Mos iu ka pjekur shumë dielli?

4 Maj, 11:49| Përditesimi: 4 Maj, 12:12

 

Teksa zhvilloi një prononcim të shkurtër për mediet kreu i PD Lulzim Basha ka bërë ironi me gazetarët jashtë selisë së Partisë Demokratike.

Ndërsa gazetarët po e drejtonin nga kamerat, kreu i PD-së me ironi shtoi se duhej të kthehej ai nga kamerat dhe jo e kundërta, ndërsa nuk la pa komentuar dhe temperaturat e larta.

Meqë e doni kështu, po kthehem unë nga kamerat. Mos jeni pjekur shumë se filloi dhe dielli tani,”-tha Basha.

Kur njëra nga gazetaret u përpoq që t’i bëjë një pyetje, ai iu kthye: “1 sekondë se nuk e kam mbaruar deklaratën”.

Be.K.//ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    A është gati Shqipëria për sezonin e ri turistik?