Programacion

E Hënë
12
Prill
E Martë
13
Prill
E Mërkurë
14
Prill
E Enjte
15
Prill
E Premte
16
Prill
E Shtunë
17
Prill
E Diel
18
Prill
E Hënë
19
Prill
E Martë
20
Prill
E Mërkurë
21
Prill
E Enjte
22
Prill
E Premte
23
Prill
E Shtunë
24
Prill
E Diel
25
Prill
Aktualitet

Kulla e Kontrollit nën mbikëqyrje nga ushtria, boshatiset aeroporti i Rinasit, kontrollorët në lokal (VIDEO)

7 Prill, 19:05| Përditesimi: 7 Prill, 19:14

Aeroporti i Rinasit është boshatisur. Kontrollorët të cilët pezulluan punën ditën e sotme dhe si pasojë u anuluan dhe fluturimet, po rrinë në lokal ku po ndjekin deklaratat. Me krijimin e kësaj situate ushtria ka shkuar në Rinas dhe aktualisht Kulla e Kontrollit është nën mbikqyrjen e tyre.

1617815143_lokaldherinas.jpg

Be.K.//ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni pro apo kundër anulimit të moratoriumit të gjuetisë premtuar nga Lulzim Basha?