Bota

Me lule dhe një kornizë, Biden emocionon zv. presidenten Harris në zyrë për ditëlindje (VIDEO)

21 Tetor, 09:59| Përditesimi: 21 Tetor, 10:21

SHBA- Me lule në duar dhe një kornizë të veçantë, presidenti i SHBA Joe Biden surprizoj për ditën e saj të lindjes, zv.presidenten Kamala Harris në zyrë.

E prekur nga gjesti i ngrohtë i Biden, Kamala i fal atij një përqafim dhe e falënderon, duke marrë në duart e saj kornizën me fotografin në të cilën shfaqeshin krah për krah të dy.

“Kjo është e preferuara ime. Faleminderit president”, tha ajo teksa ai po largohej nga zyra e saj.

 

Fotografia e kornizës

Harris ka lindur më 20 tetor të 1964, 1964 në qytetin Oakland të Kalifornisë.

 

J.GJ.//ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Rishfaqen nostalgjikët e diktatorit, a duhet bërë dekomunistizimi i shoqërisë shqiptare?