VIP & Spektakël

Merr fund pritja! Marina dhe Getoari bëhen prindër për herë të parë

24 Nëntor, 19:15| Përditesimi: 24 Nëntor, 21:53

Marina Vjollca, moderatorja bukuroshe është bërë nënë për herë të parë.

Ajo dhe Getoar Selimi janë bekuar me një bebushe të vogël.

Ka qenë vetë Marina e cila ka zbuluar gjininë e bebes, ndërsa raportohet se çifti të voglën e tyre e kanë bekuar me emrin Marget.

B.K.//ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Rishfaqen nostalgjikët e diktatorit, a duhet bërë dekomunistizimi i shoqërisë shqiptare?