Programacion

E Diel
16
Maj
E Hënë
17
Maj
E Martë
18
Maj
E Mërkurë
19
Maj
E Enjte
20
Maj
E Premte
21
Maj
E Shtunë
22
Maj
E Diel
23
Maj
E Hënë
24
Maj
E Martë
25
Maj
E Mërkurë
26
Maj
E Enjte
27
Maj
E Premte
28
Maj
E Shtunë
29
Maj
Politikë

Mori vetëm 2 vota në 25 prill, Gjuzi në Kuvend akuza qeverisë: Ju i vodhët zgjedhjet dhe turp t'ju vijë

4 Maj, 10:45| Përditesimi: 4 Maj, 11:07

 

Kujtim Gjuzi ishte një nga kandidatët për deputet që në zgjedhjet e 25 prillit mori vetëm 2 vota dhe sot nga Kuvendi ka hedhur akuza se këto zgjedhje janë vjedhur.

"Ju vodhët zgjedhjet dhe turp t'ju vijë", tha Gjuzi.

B.K.//ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    25 prilli, a mendoni se pas ankimimeve të PD -LSI do kemi ndryshim rezultati në qarqe apo në rang kombëtar?