Programacion

E Hënë
10
Janar
E Martë
11
Janar
E Mërkurë
12
Janar
E Enjte
13
Janar
E Premte
14
Janar
E Shtunë
15
Janar
E Diel
16
Janar
E Hënë
17
Janar
E Martë
18
Janar
E Mërkurë
19
Janar
Kronikë

Moti i keq ka ‘zbarkuar’ edhe në Tiranë, stuhia përmbys makinën

29 Nëntor 2021, 23:20| Përditesimi: 30 Nëntor 2021, 02:45

Një aksident me pasoja të pakta ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë në zonën e Kopshtit Botanik. Makina tip ‘Benz’ si pasojë e rreshjeve të shumta, lagështirës nëpër rrugët e kryeqyetit dhe shpejtësisë, ka humbur kontrollin duke u përmbysur.

Nga aksidenti nuk janë regjistruar dëme të rënda përveçse atyre materiale. Tirana është konsideruar gjithashtu si territor i përshirë nga moti i keq me stuhi, breshër dhe dëborë duke shkaktuar probleme në disa akse rrugore.

G.MO/ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Qëndrimi i Metës për dhunën në PD më 8 janar mendoni se ishte: