Programacion

E Diel
16
Janar
E Hënë
17
Janar
E Martë
18
Janar
E Mërkurë
19
Janar
E Enjte
20
Janar
E Premte
21
Janar
E Shtunë
22
Janar
E Diel
23
Janar
E Hënë
24
Janar
E Martë
25
Janar

Foto ilustruese

Horoskopi

Në dashuri, takimet favorizohen falë pozicionit të mirë të hënës... horoskopi për sot

26 Nëntor 2021, 07:23

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Nuk do të përjashtohet mundësia e një dashurie me shikim të parë. Në punë, nga ana tjetër, keni plane të vlefshme për të ardhmen.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Në dashuri, çdo sqarim mund të adresohet të dielën. Në punë mos u përmbani dhe kërkoni të drejtat tuaja.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Në dashuri, takimet favorizohen falë pozicionit të mirë të hënës. Në punë keni nevojë që të dilni nga një lojë e keqe ku ju kanë futur.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Në dashuri është koha më e mirë për të bërë takime interesante. Në punë dëshironi të ndryshoni role.Dhe nuk duhet të pushoni po të vazhdoni me tutje të keni vullnetë.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Në dashuri do të ketë takime mjaft emocionuese, mos e lini veten të kapur të papërgatitur. Nga ana tjetër në punë, kënaqësitë janë rrugës. Do keni suksese dhe do shkoj çdo gjë perfekt.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Koha e mirë për dashuri me Hënën në shenjë. Në punë, megjithatë lajmet po vijnë, bëhuni gati!

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Në dashuri në datat 29 dhe 30 Hëna do të jetë në shenjë, mund të fitoni një sfidë. Nga ana tjetër në punë do ju duhet të përballeni me disa shpenzime të shumta.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Në dashuri të premten do të jetë e lehtë të humbni durimin, vëmendjen. Nga ana tjetër në punë gjërat do të jenë të organizuara në mënyrën më të mirë të mundshme.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Nëse jeni të interesuar për një person sot përpiquni t’i afroheni. Në punë keni shumë ide në mendje, por vetëm një do të jetë e duhura.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Në dashuri duhet të ndaloni dhe të reflektoni, mos u pushtoni nga furia e këtyre ditëve. Në punë jini të vendosur, kjo është koha e duhur për të bërë zgjedhje të rëndësishme.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Në dashuri, kundërshtimi i Hënës rekomandon kujdes. Nga ana tjetër në punë përpiquni të mos e teproni.Puna që e bëni duhet shumë kujdes.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Në dashuri duhet t’i kushtoni vëmendje çështjeve të pazgjidhura ekonomike. Në punë, nga ana tjetër, hezitoni para se të jepni përgjigje të rëndësishme.

M.Q./ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Katër vrasjet në bulevard, a është bërë drejtësi për 21 janarin?