Programacion

E Diel
16
Janar
E Hënë
17
Janar
E Martë
18
Janar
E Mërkurë
19
Janar
E Enjte
20
Janar
E Premte
21
Janar
E Shtunë
22
Janar
E Diel
23
Janar
E Hënë
24
Janar
E Martë
25
Janar

Momenti kur Sabiani mori surprizën

VIP & Spektakël

Një tjetër surprizë nga ‘qielli’ në shtëpinë më të vëzhguar në Shqipëri! ‘Vazhdo kështu baba, të duam’, Sabiani merr dhuratën nga fëmijët dhe na emocionon

26 Nëntor 2021, 11:51| Përditesimi: 26 Nëntor 2021, 12:05

“Vazhdo kështu baba, të ndjekim çdo sekondë, të duam”, ky ka qenë mesazhi i dërguar nga “qielli” dhe direkt brenda oborrit të shtëpisë më të ndjekur në Shqipëri, “Big Brother”.

Po për cilin ishte kjo surprizë që i emocionoj të gjithë?! Për Sabianin, një personazh mjaft të dashur për publikun, nga 3 fëmijët e tij.

Përmes një droni ata i kanë dërguar një bluze të stampuar ku në pjesën e përparme shkruhej “Vazhdo kështu baba, të ndjekim çdo sekondë, të duam”, ndërsa në pjesën mbrapa “Forca Sabian”.

 

J.GJ.//ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    I ftohti polar, a jeni dakord me vendimin e Ministrisë së Arsimit për të mbyllur shkollat?