Programacion

E Shtunë
12
Qershor
E Diel
13
Qershor
E Hënë
14
Qershor
E Martë
15
Qershor
E Mërkurë
16
Qershor
E Enjte
17
Qershor
E Premte
18
Qershor
E Shtunë
19
Qershor
E Diel
20
Qershor
E Hënë
21
Qershor
E Martë
22
Qershor
E Mërkurë
23
Qershor
E Enjte
24
Qershor
E Premte
25
Qershor

Deputetja Rudina Hajdari dhe fotografi, Fadil Berisha

Politikë

Nuk fitoi mandat në zgjedhjet e 25 prillit, Hajdari zbulon pasionin e ri, bën set fotografik me fotografin e njohur Fadil Berisha në SHBA

9 Qershor, 11:59| Përditesimi: 9 Qershor, 12:15

Deputetja Rudina Hajdari pavarësisht se nuk fitoi mandat në zgjedhjet e parlamentare të 25 prillit, po shijon kohën në SHBA, nga ku na ka zbuluar edhe një pasion të ri të sajin.

E veshur thjesht me një këmishë të bardh dhe me make up natyral, Hajdari përmes rrjetit të saj social Instagram ka postuar një foto, duke përmendur fotografin e njohur shqiptar në SHBA, Fadil Berisha.

“Kur je me Fadil Berishën dhe ndihesh mirë me veten”, shkruan ajo, duke nënkuptuar se po punojnë së bashku për një set fotografik.  

Rudina Hajdari ka qenë kandidate për deputet e “Nismës Thurje” në Elbasan, po nuk arriti të fitonte asnjë mandat.

Hajdari mori gjithsej vetëm 517 vote.

J.GJ.//ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni pro apo kundër një rikthimi të Sali Berishës në krye të PD?