Programacion

E Enjte
20
Janar
E Premte
21
Janar
E Shtunë
22
Janar
E Diel
23
Janar
E Hënë
24
Janar
E Martë
25
Janar
E Mërkurë
26
Janar
E Enjte
27
Janar
E Premte
28
Janar
E Shtunë
29
Janar

Stilistja shqiptare Nensi Dojaka

Drejt Punës
VIP & Spektakël

Pas Luis Vuitton, shqiptarja Nensi Dojaka shpallet stilistja e vitit në Britaninë e Madhe

30 Nëntor 2021, 14:33| Përditesimi: 30 Nëntor 2021, 14:50

Pas çmimit nga Luis Vuitton, stilistja shqiptare Nensi Dojaka, ka fituar një tjetër çmim prestigjioz, British Fashion Award, duke u shpallur stilistja e vitit në Britani.

Në fillim të këtij viti, një model i saj, një fustan i zi i shkurtër, u rendit mes produkteve më të shitur të 2021, sëbashku me modele nga marka të njohura si Prada dhe Hermes.

Juria që e përzgjodhën atë si fituese të çmimit prestigjioz, u impresionuan nga cilësia e lartë e punës dhe këndvështrimi i 28-vjeçares.

J.GJ./ReportTv.al
Komento

Komente

  • Makiwa71: 01/01/2022 22:19

    I baj komplimente , por jam kurioz se a do t'a kishte fitu po të ishte në Itali.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që Basha e Berisha të garojnë me kandidatë të përbashkët në zgjedhjet e pjesshme vendore?