Programacion

E Diel
16
Maj
E Hënë
17
Maj
E Martë
18
Maj
E Mërkurë
19
Maj
E Enjte
20
Maj
E Premte
21
Maj
E Shtunë
22
Maj
E Diel
23
Maj
E Hënë
24
Maj
E Martë
25
Maj
E Mërkurë
26
Maj
E Enjte
27
Maj
E Premte
28
Maj
E Shtunë
29
Maj
Aktualitet

Përplasen dy automjete në aksin rrugor Mamurras-Tumanë, plagosen dy persona! Dërgohen me urgjencë te Trauma (VIDEO)

4 Maj, 16:00| Përditesimi: 4 Maj, 16:09

Dy persona kanë mbetur të plagosur ditën e sotme në Mamurras, si pasojë e një aksidenti. Mësohet se aksidenti ka ndodhur në aksin rrugor Mamurras-Tumanë, në afërsi të lagjes “Demokracia”, ku dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën.

Si pasojë e aksidentit dy drejtuesit e mjeteve kanë mbetur të plagosur. Ata janë dërguar me urgjencë drejtë spitalit të Traumës në Tiranë, ku po marrin ndihmën mjekësore nga bluzat bardha.

Nga përplasja e fortë automjeti tip “Benz” ka devijuar nga rruga dhe ka përfunduar në kanal. Në vendngjarje kanë shkuar forcat e policisë, të cilat po punojnë për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

1620137052_aksidentlezhe.jpg

Dy makinat e aksidentuara

J.SH.//ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    25 prilli, a mendoni se pas ankimimeve të PD -LSI do kemi ndryshim rezultati në qarqe apo në rang kombëtar?