Programacion

E Hënë
12
Prill
E Martë
13
Prill
E Mërkurë
14
Prill
E Enjte
15
Prill
E Premte
16
Prill
E Shtunë
17
Prill
E Diel
18
Prill
E Hënë
19
Prill
E Martë
20
Prill
E Mërkurë
21
Prill
E Enjte
22
Prill
E Premte
23
Prill
E Shtunë
24
Prill
E Diel
25
Prill

Ish-deputeti i PD, Klevis Balliu

Politikë

Baba për herë të parë, ish-deputeti i PD, Balliu ndan lajmin e gëzueshëm: Plot emocion dhe lumturi takimi im me ty biri im

7 Prill, 13:42| Përditesimi: 7 Prill, 13:46

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Klevis Balliu është bërë baba për herë të parë.

Lajmin e gëzueshëm e ka bërë ai publik përmes rrjetit të tij social Facebook, duke ndarë edhe një foto me të birin në krah.

“Plot emocione, lumturi ishte takimi me ty biri im, takim që nuk mund ta përshkruaj dot me fjalë.”, shkruan ai në postim.

Ai shton se këtë moment kaq të bukur për atë dhe bashkëshorten e tij nuk mund të mos e ndante me ndjekësit e tij.

“Zoti bekoftë çdo fëmijë dhe çdo prind të këtij vendi.”, shkruan ai.

 

 

J.GJ./ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni pro apo kundër anulimit të moratoriumit të gjuetisë premtuar nga Lulzim Basha?