Programacion

E Diel
16
Maj
E Hënë
17
Maj
E Martë
18
Maj
E Mërkurë
19
Maj
E Enjte
20
Maj
E Premte
21
Maj
E Shtunë
22
Maj
E Diel
23
Maj
E Hënë
24
Maj
E Martë
25
Maj
E Mërkurë
26
Maj
E Enjte
27
Maj
E Premte
28
Maj
E Shtunë
29
Maj
Aktualitet

VIDEOLAJM/ Qielli dhe uji i liqenit 'ngjyrosen' me të kuqe, perëndimi i magjishëm në Pogradec

4 Maj, 22:48| Përditesimi: 4 Maj, 23:00

Një perëndim i magjishëm është parë mbrëmjen e sotme nga qytetarët në Pogradec. Sikurse mund të shihet edhe në video, qielli mori nuanca të ndryshme deri në të kuqërremta, ngjyra e të cilit u pasqyrua në mënyrë të mrekullueshme edhe në ujërat e liqenit, duke i dhuruar banorëve atje disa minuta 'spektakël'.

J.SH./ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    25 prilli, a mendoni se pas ankimimeve të PD -LSI do kemi ndryshim rezultati në qarqe apo në rang kombëtar?