Programacion

E Shtunë
12
Qershor
E Diel
13
Qershor
E Hënë
14
Qershor
E Martë
15
Qershor
E Mërkurë
16
Qershor
E Enjte
17
Qershor
E Premte
18
Qershor
E Shtunë
19
Qershor
E Diel
20
Qershor
E Hënë
21
Qershor
E Martë
22
Qershor
E Mërkurë
23
Qershor
E Enjte
24
Qershor
E Premte
25
Qershor
Aktualitet

Rama poston videon nga terminali i ri i autobusëve në Korçë: Sjell një standard të ri për qytetarët

15 Maj, 08:37| Përditesimi: 15 Maj, 09:02

Kryeministri Edi Rama e ka nisur këtë të shtune duke publikuar pamje nga terminali i ri i autobusëve në qytetin e Korçës.

Ndërsa ka shpërndarë në facebook një video të terminalit të ri, Rama thotë se ai sjell standard të ri për qytetarët.

"Mirëmëngjes dhe me këtë pamje të terminalit të ri të autobusëve, mikrobusëve dhe taksive në Korçë, që sjell një standard të ri për qytetarët, ju uroj një fundjavë të bukur", shkruan Rama.

 

J.SH.//ReportTv.al
Komento

Komente

 • Lafsha: 16/05/2021 06:50

  Shyqyr se na mbyten fshataret me furgona

  Përgjigju
 • Luli: 15/05/2021 11:10

  Po hekurudhat o Njazi, kur do i vini ne perdorim se na thyet kockat me atobuza e mikrobuza.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Jeni pro apo kundër një rikthimi të Sali Berishës në krye të PD?