Programacion

E Martë
30
Nentor
E Mërkurë
1
Dhjetor
E Enjte
2
Dhjetor
E Premte
3
Dhjetor
E Shtunë
4
Dhjetor
E Diel
5
Dhjetor
E Hënë
6
Dhjetor
E Martë
7
Dhjetor
E Mërkurë
8
Dhjetor
E Enjte
9
Dhjetor
Lifestyle

VIDEOLAJM/ Selami Jenisheri me biçikletë në trotuar edhe pse ngjitur ka korsinë e dedikuar, ecën i pashqetësuar me njërën gomë të rënë

14 Maj, 15:23| Përditesimi: 15 Maj, 09:21


Veç flokëve në ngjyrë të kuq, në detaj tjetër që identifikon më së miri deputetin 80-vjeçar Selami Jenisherin, është edhe biçikleta e tij ngjyrë rozë, me të cilën lëviz kudo. Me të njëjtën lëvizur edhe sot në kryeqytet, ku siç duket në video, ai ecën në trotuar, edhe pse ngjitur ka korsinë e dedikuar për biçikletat. E në fakt, ai nuk duket i shqetësuar edhe pse njëra nga gomat e biçikletës ka rënë. Pasi ndalon njëherë dhe i hedh një sy, ai vijon i qetë udhëtimin po në trotuar.

J.SH./ReportTv.al
Komento

Komente

 • Selami: 11/06/2021 06:02

  Paska qene te Gjykata e Larte , tenton ti vjedhe pronen familjareve te tij . Njeriu me i ndyre ne toke , burre e grua te denuar

  Përgjigju
 • drino: 14/05/2021 19:08

  Mos ja vini re se ky RRK eshte....

  Përgjigju
  • Tobestrafkulla: 15/05/2021 22:06

   Si te gjith aleatet e bashes qe zun vend ne parlament.

 • Sondazhi i ditës:

  A mendoni se strukturat shtetërore i kanë kapacitetet për të përballuar stinën e përmbytjeve?