Foto ilustruese

Kronikë

Sherr mes adoleshentëve në Tiranë, plagoset me sende të forta 17-vjeçari! Policia në kërkim të autorit

24 Nëntor, 15:31| Përditesimi: 24 Nëntor, 15:40

Një adoleshent është plagosur pasi u godit me sende të forta nga një bashkëmoshatar këtë pasdite në Laprakë.

Mësohet se ngjarja është regjistruar në rrugën "Gjergj Legisi" në kryeqytet. Burimë bëjnë me dije se i plagosur ka mbetur 17-vjeçari me inicialet A.S.

Ky i fundit raportohet se ndodhet nën kujdesin e mjekëve në spital, ndërsa gjendja e tij ende nuk bëhet me dije.

Sakaq, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit. Shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes janë ende të paqarta.

Njoftimi i Policisë
Me datë 24.11.2021, rreth orës 14:30, në Laprakë, në rrugën "Gjergj Legisi" dyshohet se pas një konflikti të çastit me një bashkëmoshatar të tij, është dëmtuar me sende të forta shtetasi A. S., 17 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

M.Ç/ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Rishfaqen nostalgjikët e diktatorit, a duhet bërë dekomunistizimi i shoqërisë shqiptare?