Programacion

E Hënë
12
Prill
E Martë
13
Prill
E Mërkurë
14
Prill
E Enjte
15
Prill
E Premte
16
Prill
E Shtunë
17
Prill
E Diel
18
Prill
E Hënë
19
Prill
E Martë
20
Prill
E Mërkurë
21
Prill
E Enjte
22
Prill
E Premte
23
Prill
E Shtunë
24
Prill
E Diel
25
Prill
Politikë

Si do votonit nëse e merrni vendimin në fund, të pavendosurit mbeten të tillë! Vetëm 21% do të ndaheshin mes PS, PD-AN dhe LSI

7 Prill, 22:21| Përditesimi: 7 Prill, 22:22

Gati 40% e votuesve shqiptarë ende nuk e kanë vendosur nëse do të shkojnë të votojnë më 25 prill, por Piepoli i ka pyetur nëse në fund do të vendosnin të votonin për cilën forcë politike do të shprehnin besimin 56% shprehen se janë të pa vendosur serish. 19% e tyre do ta fusnin fletën e bardhë në kuti ndërkohë që vetëm 21 përqind do të ndaheshin mes 3 forcave kryesore politike, respektivisht 10% për PS, 8% për PD dhe 3% për LSI.

B.K./ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni pro apo kundër anulimit të moratoriumit të gjuetisë premtuar nga Lulzim Basha?