Programacion

E Shtunë
12
Qershor
E Diel
13
Qershor
E Hënë
14
Qershor
E Martë
15
Qershor
E Mërkurë
16
Qershor
E Enjte
17
Qershor
E Premte
18
Qershor
E Shtunë
19
Qershor
E Diel
20
Qershor
E Hënë
21
Qershor
E Martë
22
Qershor
E Mërkurë
23
Qershor
E Enjte
24
Qershor
E Premte
25
Qershor
Bota
Sport

Siena, vajza denoncon përdhunimin në grup! 4 të dyshuar, mes tyre një futbollist i serisë A

10 Qershor, 20:13| Përditesimi: 10 Qershor, 20:31

Katër të rinj janë akuzuar si të pëerfshirë në një përdhunim në grup.Tre u arrestuan nga Policia e Sienës për akuza për përdhunim pas denoncimit të një vajze 20-vjeçare për dhunë seksuale në grup.Hetimet çuan në identifikimin e katër autorëve të dyshuar, nga të cilët një i mitur: 17-vjeçari është nën hetim i lirë.

Mes të arrestuarve, sipas informacioneve, është një futbollist që ka luajtur në Serie A sezonin e kaluar, i cili duhet të dëgjohet të hënën nga hetuesit. Masat paraprake, të kryera nga agjentët  midis qytetit toskan dhe Sicilisë, ndodhen pas hetimeve të koordinuara nga Prokuroria. Shtëpitë e katër të dyshuarve u kontrolluan. Javën e kaluar 20-vjeçarja kishte paraqitur ankesën, duke thënë se dhuna seksuale kishte ndodhur gjatë një feste private në një shtëpi në Siena. Ajo është marrë në mbrojtje nga policia italiane

r.k./ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni pro apo kundër një rikthimi të Sali Berishës në krye të PD?