Programacion

E Martë
30
Nentor
E Mërkurë
1
Dhjetor
E Enjte
2
Dhjetor
E Premte
3
Dhjetor
E Shtunë
4
Dhjetor
E Diel
5
Dhjetor
E Hënë
6
Dhjetor
E Martë
7
Dhjetor
E Mërkurë
8
Dhjetor
E Enjte
9
Dhjetor
Lifestyle

Rep-pop/ Syzet me ngjyrë, çanta më ‘in’ dhe ngjyra e zezë në modë, ja disa prej trendeve të sezonit që duhet të provojmë të gjitha

17 Gusht, 14:02| Përditesimi: 17 Gusht, 14:11

Trendet e këtij sezoni janë të shumta, po cilat janë disa prej tyre që VIP-at shqiptarë kanë preferuar më së shumti?

Syzet me ngjyrë janë me të vërtet një aksesor shumë cool, pa të cilin sidomos tani ne verë ku dielli është i nxehtë nuk mund të bëjmë!

Duket se këngëtarja Elvana Gjata ka gjetur të preferuarat e saja, pa të cilat nuk bën dot as prova!..

Një tjetër këngëtare shumë stylish, Jonida Maliqi teksa po kalon pushimet me familjarët e saj nuk ka harruar të marri me vete edhe një palë syze me ngjyrë!

Ky trend është i preferuari i verës edhe për moderatoret Luana Vjollca dhe Bora Zemani, të cilave me të vërtet u shkojnë shumë!

Pa syzet më cool nuk mund të rri as këngëtarja flokëkuqe Rina.

Një tjetër trend i momentit, është çanta që po “çmend” VIP-at... bottega!

Në të gjitha ngjyrat dhe e kombinueshme me gjithçka, këngëtarja bukuroshe Xhensila Myrtezaj ka një të tillë në koleksionin e saj.

Në ngjyrën jeshile kjo çantë, nuk mund të mungonte edhe nga veshjet e moderatores Alketa Vejsiu.

Mbi një vespë edhe moderatorja Arbana Osmani duket se po shijon look-un e saj me çantën bottega ngjyrë të verdhë.

Kush tha se ngjyra e zeze është vetëm për në dimër? Disa prej vajzave të preferuara të ekranit provuan se e zeza mund të jetë “in” edhe në verë!

Këngëtarja shqiptare Loredana e cila tashmë po bën karrierë në Zvicër, ka zgjedhur shpesh të vishet me të zeza edhe përse jemi në kulmin e verës.

Lori zgjedh të zezën edhe për koncertet e saja.

Në një body për plazh si edhe në një veshje për darkë këngëtarja Ronela Hajati ka zgjedhur shpesh të vësh ngjyrën e zezë këtë verë.

Në videoclipin e saj në bashkëpunim me Noizyn ashtu edhe në atë ku shfaqet vetëm, këngëtarja Arilena Ara ka zgjedhur ngjyrën e zeze si protagonist të veshjeve të saja.

Një gjë është e sigurt që këngëtaret adhurojnë ngjyrën e zezë, pasi edhe Dhurata Dora ka zgjedhur shpesh të zezën, si në përditshmëri ashtu edhe në koncertet e saja.

Trendi i fundit në listë, është ai i “motiveve me ngjyra të çmendura” i cili është preferuar shumë këtë sezon.

E nxirë dhe e relaksuar nga pushimet, moderatorja Kiara Tiro në nuancat e jeshiles, blusë edhe bojëqiellit ka zgjedhur një top dhe pantallona të shkurtra, që e bëjnë të ngjaj vërtet bukur!

Edhe moderatorja Elita Rudi, në nuancat e së bardhës dhe jeshiles ka zgjedhur gjithashtu për t’u veshur me këtë trend.

E fundit është këngëtarja e hiteve Dafina Zeqiri, e cila zgjodhi të veshë një fustan të tillë plot ngjyra në videoclipin e saj të fundit në bashkëpunim me Lirycal Son.

Po ju a keni provuar ndonjë prej trendeve të sezonit?

J.GJ./ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se strukturat shtetërore i kanë kapacitetet për të përballuar stinën e përmbytjeve?