Halsey

Lifestyle

Të famshmet që guxuan, zbuloni femrat qe prenë flokët zero dhe 'tronditën' me pamjen e tyre

7 Gusht, 19:17| Përditesimi: 7 Gusht, 19:31

Prerja e flokëve zero nga femrat duket një ide e çmendur. Patjetër që do të kërkonte shumë guxim për t'i thënë lamtumirë flokëve, por mund të jetë një ide e mirë për të ndryshuar totalisht pamjen. Shumë të famshëm kanë preferuar të guxojnë me pamjen e tyre, duke e kthyer prerjen e flokëve zero në një trend.

Ja cilat janë të famshmet që kanë guxuar me pamjen e tyre:

1. Halsey

2. Millie Bobby Brown

3. Evangeline Lilly


 

4. Amandla Stenberg


 

5. Karen Gillan


 

6. Solange Knowles


 

7. Sigourney Weaver


 

8. Willow Smith


 

9. Kate Hudson


 

10. Joey King


 

11. Jada Pinkett Smith


SI.E./ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Rishfaqen nostalgjikët e diktatorit, a duhet bërë dekomunistizimi i shoqërisë shqiptare?