Foto ilustruese

Lifestyle

Të shndërrosh ‘defektet’ në forcë, njerëz që mbuluan shenjat në trupat e tyre me art

12 Tetor, 22:38| Përditesimi: 12 Tetor, 22:41

Të shndërrosh “defektet” në forcë, kjo është fuqi!

Pikërisht këtë kanë bërë shumë njerëz, të cilët kanë përdorur shenjat në trupat e tyre dhe i kanë kthyer në një copëz arti.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7. 

J.GJ./ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Rishfaqen nostalgjikët e diktatorit, a duhet bërë dekomunistizimi i shoqërisë shqiptare?