Lifestyle

Test për të kuptuar sa detajist jeni...cila nga princeshat në foto është false?

30 Shtator, 18:51| Përditesimi: 30 Shtator, 19:14

Duke e mbajtur mendjen të stimuluar, ajo është më e fortë dhe më e shëndetshme.

Prandaj ne po ju sjellim një test i vogël për të kuptuar se sa të vëmendshëm jeni në detaje.

Shikojeni me vëmendje këtë foto, cila prej tyre ju duket se është një “princeshë fals”.

E gjetët? Nëse jo, ua themi ne

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Është princesha e tretë, kjo sepse nuk ka një kurorë floriri...

 

B.K./ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Rishfaqen nostalgjikët e diktatorit, a duhet bërë dekomunistizimi i shoqërisë shqiptare?