Programacion

E Diel
16
Janar
E Hënë
17
Janar
E Martë
18
Janar
E Mërkurë
19
Janar
E Enjte
20
Janar
E Premte
21
Janar
E Shtunë
22
Janar
E Diel
23
Janar
E Hënë
24
Janar
E Martë
25
Janar

Flamuj kuqezi

Sociale

FOTOT/ Tirana ‘vishet’ kuqezi, flamuj që valëviten nëpër ballkone dhe zbukurime që stolisin kryeqytetin, zbuloni fotografitë më të veçanta

29 Nëntor 2021, 13:29| Përditesimi: 29 Nëntor 2021, 13:32

Kuqezi është “veshur” kryeqyteti për të pritur me atmosferë edhe këtë vit pavarësisht motit të zymtë Festat e Nëntorit.

Më shumë flamuj se cdo vit tjetër janë parë të valëviten në ballkonet e shtëpive të Tiranës, ndërsa nuk kanë munguar as zbukurimet e shumta të Bashkisë.

J.GJ.//ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Katër vrasjet në bulevard, a është bërë drejtësi për 21 janarin?