Programacion

E Diel
16
Janar
E Hënë
17
Janar
E Martë
18
Janar
E Mërkurë
19
Janar
E Enjte
20
Janar
E Premte
21
Janar
E Shtunë
22
Janar
E Diel
23
Janar
E Hënë
24
Janar
E Martë
25
Janar

Foto ilustruese

Kronikë

Tre vite burg për 42-vjeçarin që tentoi të përdhunojë të miturën në Laprakë! Vajza doli të hedhë plehrat, fqinjët shmangën ngjarjen

25 Nëntor 2021, 17:01| Përditesimi: 25 Nëntor 2021, 17:06

Një 42-vjeçar është dënuar me 3 vite burg për tentativën e përdhunimit të një të miture në Tiranë. Ngjarja është regjistruar marsin e këtij viti në Laprakë, zonën ku jeton 12-vjeçarja.

Siç mëson Report Tv, e mitura kishte dalë nga banesa për të hedhur mbeturinat, por 42-vjeçari i është afruar në një moment që e ka gjetur pa njerëz pranë, dhe ka tentuar ta përdhunojë.

Disa fqinj që panë episodin ndërhynë menjëherë duke shmangur ngjarjen e rëndë.

M.Ç/ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Katër vrasjet në bulevard, a është bërë drejtësi për 21 janarin?