Programacion

E Shtunë
12
Qershor
E Diel
13
Qershor
E Hënë
14
Qershor
E Martë
15
Qershor
E Mërkurë
16
Qershor
E Enjte
17
Qershor
E Premte
18
Qershor
E Shtunë
19
Qershor
E Diel
20
Qershor
E Hënë
21
Qershor
E Martë
22
Qershor
E Mërkurë
23
Qershor
E Enjte
24
Qershor
E Premte
25
Qershor
Aktualitet

U përplas me makinë nga 19 vjeçari dhe iu këput këmba, kjo është 23 vjeçarja që ndodhet në gjendje të rëndë në spital

10 Qershor, 23:02| Përditesimi: 10 Qershor, 23:03

1623358958_1623355020Sequence03.00003606.Still010.jpg

Xhesina Gega 23-vjeçe është e reja që është aksidentuar rëndë nga 19-vjeçari Jehon Breçani. E reja ndodhet në spitalin e Traumës ku edhe iu nënshtrua një ndërhyrje kirurgjikale, ndërsa gjendja e saj vijon të jetë e rënduar. Gjatë aksidentit ajo ka humbur edhe njërën këmbë.

Be.K./ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni pro apo kundër një rikthimi të Sali Berishës në krye të PD?