Programacion

E Martë
30
Nentor
E Mërkurë
1
Dhjetor
E Enjte
2
Dhjetor
E Premte
3
Dhjetor
E Shtunë
4
Dhjetor
E Diel
5
Dhjetor
E Hënë
6
Dhjetor
E Martë
7
Dhjetor
E Mërkurë
8
Dhjetor
E Enjte
9
Dhjetor

Princeshë Diana

Lifestyle

Varëse në ballë?Askujt nuk do i kishte shkuar ndërmend pse princeshë Diana mori atë vendim

1 Shtator, 20:56| Përditesimi: 1 Shtator, 20:59

Nëse e keni të fiksuar në mendje një foto të princeshë Dianës që mbante varsen në ballë, kjo nuk ka qenë një vendim i stërmenduar, por krejtësisht i rastësishëm.

Si natyrë rebele që ajo ishte në familjen mbretërore, absolutisht i lejohej.

Bright Side na zbulon se ekziston një teori që, në nxitim e sipër, Diana u përpoq të vinte gjerdanin mbi kokën e saj, dhe kur i mbeti në ballë vendosi ta linte atë në atë mënyrë.

Rezultati! Ajo duket e mahnitshme.

B.K./ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se strukturat shtetërore i kanë kapacitetet për të përballuar stinën e përmbytjeve?