Programacion

E Shtunë
15
Janar
E Diel
16
Janar
E Hënë
17
Janar
E Martë
18
Janar
E Mërkurë
19
Janar
E Enjte
20
Janar
E Premte
21
Janar
E Shtunë
22
Janar
E Diel
23
Janar
E Hënë
24
Janar
Bota

‘Veshi’ trafikun e Brazilit me ngjyra, papagalli lozonjar del në kamerën rrugore dhe bëhet viral (VIDEO)

2 Nëntor 2021, 10:39| Përditesimi: 2 Nëntor 2021, 10:48

BRAZIL- Një papagall vendosi të zbukurojë me ngjyrat e tij, trafikun e Brazilit, duke ia zënë pamjen kamerës së sigurisë dhe duke u bërë protagonistë për disa sekonda.

Ky papagall lozonjar, vendosi të pushonte pak nga fluturimi mbi nja kamerë rrugore në Curitiba. Momenti i lezetshëm nga “vizitori” special, u shpërnda në rrjet, duke u bërë viral dhe duke shpërndarë buzëqeshje.

J.GJ.//ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Katër vrasjet në bulevard, a është bërë drejtësi për 21 janarin?