Programacion

E Hënë
10
Janar
E Martë
11
Janar
E Mërkurë
12
Janar
E Enjte
13
Janar
E Premte
14
Janar
E Shtunë
15
Janar
E Diel
16
Janar
E Hënë
17
Janar
E Martë
18
Janar
E Mërkurë
19
Janar
Kosova & Rajoni

VIDEO/ Plas keq në Mitrovicë, sherr masiv dhe të shtëna armësh, ja pamjet

30 Nëntor 2021, 09:44| Përditesimi: 30 Nëntor 2021, 09:49

Një sherr masiv në Mitrovicë të Kosovës ka përfunduar me 3 të plagosur me armë zjarri mbrëmjen e djeshme. Mediat e Kosovës raportojnë se disa të rinj janë konfliktuar në veri të Mitrovicës dhe janë përdorur edhe armët.

2 prej të plagosurve kanë marrë plagë në këmbë, ndërkohë që janë publikuar edhe pamjet e sherrit masiv.  

K.T.//ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Qëndrimi i Metës për dhunën në PD më 8 janar mendoni se ishte: