Programacion

E Diel
23
Janar
E Hënë
24
Janar
E Martë
25
Janar
E Mërkurë
26
Janar
E Enjte
27
Janar
E Premte
28
Janar
E Shtunë
29
Janar
E Diel
30
Janar
E Hënë
31
Janar
E Martë
1
Shkurt
VIP & Spektakël

VIDEO që nuk duhet humbur, kërcimi 'hot' i Beatrix dhe Donaldit në sy të të gjithë banorëve me këngën nga '50 hijet e Greit'

13 Janar, 20:15| Përditesimi: 13 Janar, 20:24

TIRANË- Donaldi dhe Beatrix janë ndarë? E kush e thotë këtë, nuk e ka parë me siguri këtë video.

Dyshja duken aq mirë me njëri-tjetrin, aq sa i kanë dhurua njëri-tjetrit edhe një kërcim 'hot' me këngën e filmit "50 hijet e Greit", "Earned It".

Dyshja duken më të lumtur se kurrë duke shijuar momentet e bukura me njëri-tjetrin e ndërsa ky moment i veçantë mes tyre ka shkaktuar dhe të qeshura te banorët, për mënyrën e interpretimit.

B.K./ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Grupimi Berishës koalicion me LSI për zgjedhjet e 6 marsit. Mendoni se ky vendim do u sjellë: