Programacion

E Martë
30
Nentor
E Mërkurë
1
Dhjetor
E Enjte
2
Dhjetor
E Premte
3
Dhjetor
E Shtunë
4
Dhjetor
E Diel
5
Dhjetor
E Hënë
6
Dhjetor
E Martë
7
Dhjetor
E Mërkurë
8
Dhjetor
E Enjte
9
Dhjetor

Babë e bir

Lifestyle

Zgjuan nostalgji dhe kthyen kujtime, njerëz që përmes fotografive risollën të kaluarën

26 Shtator, 16:46| Përditesimi: 26 Shtator, 16:58

E kush nuk bëhet nostalgjik për kohët e vjetra? Kur luanim zbathur dhe kënaqeshim me gjerat e vogla në jetë? Apo lumturinë e përjetuar në ditën e dasmës?

Më poshtë do të ndjekim disa njerëz që përmes fotografive kanë zgjedhur të zgjojnë kujtime nga e kaluara dhe t’i rikrijojnë ato.

  • 2 vëllezër krijuan këtë moment pas 20 vitesh

  • Foto nga fëmijëria nga 1993, e rikrijuar në 2020

  • 2 binjakë "veshin" rrobat e vjetra dhe rikthejnë kujtime 

  • Babai dhe djali i tij pas shumë vitesh sërish në të njëjtin moment 

  • 2 vëllezër rikrijojnë momenitn e ëmbël 

  • Vëllezër e motra rikriojnë footn nga fëmijëria 

J.GJ./ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se strukturat shtetërore i kanë kapacitetet për të përballuar stinën e përmbytjeve?