Programacion

E Diel
16
Maj
E Hënë
17
Maj
E Martë
18
Maj
E Mërkurë
19
Maj
E Enjte
20
Maj
E Premte
21
Maj
E Shtunë
22
Maj
E Diel
23
Maj
E Hënë
24
Maj
E Martë
25
Maj
E Mërkurë
26
Maj
E Enjte
27
Maj
E Premte
28
Maj
E Shtunë
29
Maj
Aktualitet

Përfshihet nga flakët bodrumi i një pallati në Elbasan, digjen materialet e një biznesi! Nuk ka të lënduar (VIDEO)

3 Maj, 18:46| Përditesimi: 3 Maj, 20:15

ELBASAN- Një zjarr ka rënë në lagjen “Kongresi i Elbasanit” në bodrumin e një  pallati. Për pasojë janë djegur disa materiale të një biznesi në pronësi të shtetasit D. Ç., dhe nuk ka probleme në jetën e banorëve.

Nga hetimi paraprak dyshohet se zjarri ka rënë për shkaqe aksidentale.

Kanë qenë banorët e zonës dhe të apartamentit që kanë njoftuar zjarrfikëset. Falë ndërhyrjes së shpejtë të dy zjarrfikësve kanë bërë të mundur vënien në kontroll të zjarrit.

 

1620062103_zjarrneelbasan1.jpg

Foto nga vendi i ngjarjes

M.Q.//ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    25 prilli, a mendoni se pas ankimimeve të PD -LSI do kemi ndryshim rezultati në qarqe apo në rang kombëtar?