Video

 • Njhuni me miqësinë e veçantë 46-vjeçare midis dy këngëtarëve të mirënjohur...

  28 Janar, 11:44

  Rakia shqiptare e famshme në Amerikë, 'trullos' edhe Kryetarin e Bashkisë në...

  25 Maj, 12:24

  ‘Unë jam malësor’ Historia e zvicerianit që braktisi vendin e tij për të...

  25 Maj, 12:07

  Histori/ Vajza që braktisi Kanadanë për të krijuar punishten e qeramikës në...

  24 Maj, 10:57

  Ylli Merja: Kura më e mirë për parazitin lambie në organizëm

  23 Maj, 12:22

  Parashikimi i horoskopit javor për datën 23 -29 Maj nga astrologu Jorgo Pulla

  23 Maj, 10:29

  45 Vite karrierë, Osman Mula rrëfen për jetën dhe krijimtarinë artistike

  20 Maj, 13:13

  ‘Pse nuk e mora gruan artiste’ Osman Mula rrëfen anën e panjohur të tij dhe...

  20 Maj, 12:00

  ‘Këmbë e flokë të gjata, shpartallonte rrugën’ Osman Mula rrëfen njohjen me...

  20 Maj, 11:59

  ‘Si humba 40 kg’, mjekja stomatologe tregon ‘sekretin’ e dietës që ndjek

  19 Maj, 12:44

  Jetoj pa stomak dhe ushqehem me....historia rrënqethëse e dentistes që hoqi...

  19 Maj, 12:43

  Vajza të vogla që duan dhëmbë hollivudiane? Dentistja e njohur: Është cmenduri!

  19 Maj, 12:41

  Besmir Bitraku emocionohet teksa flet për të atin aktorin e madh Marko Bitraku

  17 Maj, 13:03

  'Përvjetori i ditëlindjes', një dramë familjare premierë nga 27 maji

  17 Maj, 12:34

  Zipline, sporti i aventurës për të eksploruar natyrën përrallore të Tiranës

  17 Maj, 12:32

  Përse plakemi? Ylli Merja: Ju tregoj ‘sekretin’ për ta ngadalësuar sa më shumë

  16 Maj, 13:14

  Parashikimi i horoskopit javor për datën 16-22 Maj nga astrologu Jorgo Pulla

  16 Maj, 11:29

  Dy motrat shqiptare habisin rrjetin me videot nga jeta e tyre

  13 Maj, 14:04

  Aromë pranvere në kopshtin e Albanës

  13 Maj, 14:02

  Mjeku humanist shqiptar, dhuroi 3 ambulanca dhe 100 shtretër për spitalin e...

  13 Maj, 13:58

  Historia befasuese/ Gruas së tij iu rrezikua jeta, mjeku dhuron autoambulancën

  13 Maj, 11:35

  ‘Kusuret po i mban Ronela por fajin e ka tjetër kush’ kompozitori akuza ndaj...

  12 Maj, 15:26

  'Po të ishte i ati gjallë nuk do ia miratonte këtë performancë’ komenti i...

  12 Maj, 15:24

  Veshje e vjedhur dhe performancë pa etikë, specialistët analizojnë...

  12 Maj, 14:48

  Loreta Berhami: Njohja me bashkëshortin argjentinas dhe prindërimi i dy fëmijëve

  10 Maj, 11:03

  “ Zonja e librave”një rrëfim për jetën mes Tiranës e Gjenevës

  10 Maj, 10:57

  Ylli Merja: Si të eleminoni djersitjen e këmbëve me disa veprime të thjeshta

  9 Maj, 13:13

  Ylli Merja: Shpëtoni nga era e keqe dhe myku i këmbëve me këto kura natyrale

  9 Maj, 12:39

  Parashikimi i horoskopit javor për datën 9 Maj -15 Maj nga astrologu Jorgo Pulla

  9 Maj, 11:13

  Njihuni me Inën, Tattoo Artiste-n që sfidon paragjykimet

  6 Maj, 13:12

  Një këngë për tradhëtinë, Luar rrëfehet: Ja kujt ia kam dedikuar

  6 Maj, 12:49

  Nga lidhja me Flori Mumajesin tek ‘arratisja’ në Gjermani, Luar Arani i...

  6 Maj, 12:39

  Ylli Merja: Celuliti, ja bimët që bëjnë ‘namin’ në shkrirjen e menjëhershme...

  4 Maj, 11:10

  ‘Ishte një marrëdhënie babë e bir’, Olen Cesari rrëfen se si rastësia e...

  2 Maj, 15:46

  Rrëfimi i jashtëzakonshëm i Olen Cesarit: Kam realizuar çdo ëndërr, tani...

  2 Maj, 12:56

  Parashikimi i horoskopit javor për datën 2 Maj -8 Maj nga astrologu Jorgo Pulla

  2 Maj, 10:37

  Historia tragjike e 33 vjeçares, nga aksidenti i rëndë në kokë tek divorci i...

  29 Prill, 13:21

  Ish-këngëtarja e ansamblit shet lule për të mbijetuar: Pensioni nuk më del...

  29 Prill, 12:30

  E trishtë/ Dikur artiste e madhe, 82 vjeçarja jeton mes vetmisë dhe harresës...

  29 Prill, 12:26

  Dje ruanin bagëtitë, sot kampion boksi në Gjermani/ Historia e 3 vëllezërve...

  28 Prill, 13:37

  Këngët shqiptare si ushqim Fast Food, shkrimtari dhuron 100 tekste për...

  28 Prill, 13:34