Programacion

E Diel
23
Janar
E Hënë
24
Janar
E Martë
25
Janar
E Mërkurë
26
Janar
E Enjte
27
Janar
E Premte
28
Janar
E Shtunë
29
Janar
E Diel
30
Janar
E Hënë
31
Janar
E Martë
1
Shkurt

22-vjeçari Fatjon Doda

Kronikë

FOTO/ U denoncua i zhdukur nga e motra, ja kush është i riu i humbur prej një muaji në Konispol

14 Janar, 10:47| Përditesimi: 14 Janar, 10:49

Personi që shihni në foton më lart është Fatjon Doda, 22 vjeç nga fshati Shëndëlli në Konispol, i cili ka humbur kontaktet me familjen që prej një muaji.

Motra e të riut, 27-vjeçarja me inicialet M.Gj denoncoi dy ditë më parë zhdukjen e të vëllait, teksa deklaroi në polici se ai ishte larguar nga banesa më 14 dhjetor të vitit të kaluar.

Nuk ka informacion mbi fatin e të riut, ndërsa policia ka nisur kërkimet.

J.SH./ReportTv.al
Komento

Komente

 • Teli: 14/01/2022 11:18

  Haha.sozia e Futbollisti bruno fernandes i mancester united

  Përgjigju
  • Piku: 14/01/2022 16:00

   Tjetri eshte zhdukur dhe familja druan me te keqen, ti ben gallate. Te pakten pak ndjeshmeri edhe mos shkruaj fare.

 • Sondazhi i ditës:

  Grupimi Berishës koalicion me LSI për zgjedhjet e 6 marsit. Mendoni se ky vendim do u sjellë: