Kronikë

E humbur prej 6 ditësh, gjendet i dekompozuar trupi i 71-vjeçares në afërsi të molit të Petroliferës në Vlorë

13 Tetor, 09:08| Përditesimi: 13 Tetor, 10:37

Është gjetur i dekompozuar trupi i një 71-vjeçare në Vlorë, e cila ishte shpallur  e humbur nga familjarët që prej 6 ditësh.

Trupi i Nadire Nelaj, ish-mësuese, e cila vuante nga skleroza, u gjet nga peshkatarët në afërsi të molit të Petroliferës.

Dyshohet se ajo është mbytur në det, ndërsa policia vijon punën për sqarimin e plotë e rrethanave të ngjarjes.

Trupi i dekompozuar

Nadire Nelaj

J.SH.//ReportTv.al
Komento

Komente

  • LALA: 14/10/2021 20:19

    Ironia e fatit dhe e jetës. Një mësuese nuk duhet të vdes në atë mënyrë. Ngushëllime dashamirëve të sajë.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Ngjarjet në Fier e Fushë Krujë, a jeni të shqetësuar nga situata e rendit dhe sigurisë publike?